30 ŁWDH "Dryf"
Redaktor: Edek   
14.10.2008.
Co można powiedzieć o 30 Łódzkiej Wodnej Drużynie Harcerskiej "Dryf"? Powiedzieć, czy też napisać, można całkiem sporo. Na przykład: 30 ŁWDH powstała 26 września 1999 roku, naszym pierwszym drużynowym był Grzegorz Kuliński... Albo tak: 30 ŁWDH działa przy ZSO nr 8 w Łodzi ul. Czernika 1/3... Ale można też inaczej: 30 ŁWDH "Dryf" to grupa ludzi, którzy nie lubią się nudzić, uwielbiają wszystko co szalone i zwariowane, mają fantastyczne poczucie humoru, to ludzie, na których można zawsze polegać! Czym się zajmujemy? Wszystkim co tylko uznamy za warte zainteresowania: Żeglujemy, wędrujemy, śpiewamy, zdobywamy rozmaite uprawnienia (żeglarskie, ratownicze, harcerskie), dyskutujemy, wygłupiamy się,... itd. :). Każdy znajdzie tu coś dla siebie! I jeszcze jedno: Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych :)