Kadra
Redaktor: Sagan   
18.10.2008.

Drużynowy - Edward Ziemiński

 Uczeń maturalnej klasy XII LO, przyszły HO, (patentowany) żeglarz i człowiek o niesamowitej cierpliwości i nieograniczonych zasobach spokoju, które czerpie prawdopodobnie z jakiejś zacisznej oazy na Karaibach. Zawsze pomocny i życzliwy. 

 

 Przyboczna - Paulina Chrustowska

Uczennica maturalnej klasy III LO, otwarta karta próby na HO, niedługo nauczy się pływać ;). Osoba, w towarzystwie której po prostu nie można być smutnym. Potrafi rozśmieszyć każdego, kto w danej chwili potrzebuje zastrzyku dobrego humoru.

 

Przyboczny - Mateusz Sagan

Maturzysta z XII LO, ćwik, żegluje od 2 lat (i dalej nie potrafi). Całkowicie normalny, jeżeli pominąć serie dziwnych upodobań w stylu japońskich kreskówek i czytywania artykułów na Wikipedii.

 

Żadna osoba z wyżej wymienionego trio nie rozumie fizyki.